Druvas saldējums nāk no Druvas. Tas ir turpat blakus Saldum, skaistajai un zaļajai Kurzemes mazpilsētai. Druvas zaļajās un leknajās pļavās ganās govis ar raksturu – un tieši no Druvas saimniecībām mums piegādā svaigu pienu, no kā mēs gatavojam gardo Druvas saldējumu.

Mūsu uzņēmumam DRUVA FOOD ir vairāk nekā 26 gadus ilga vēsture. Tā sākusies kolhoza Druva laikā, un cauri laikiem mūsu uzņēmums piedzīvojis tās pašas pārmaiņas, ko piedzīvojis ikviens uzņēmums Druvā, Saldū un Latvijā. Taču, lai kādi laiki bijuši, mūsu saldējums vienmēr gatavots no īsta piena, kas nācis no mūsu pašu Druvas govīm. Mūsu jauno saldējumu Druva Premium gatavojam ne tikai no labākā piena, bet arī no sviesta. Ar Druvas labākajām govīm tuvāk vari iepazīties šeit: CIECERE / GAUJA / VENTA

Druvas saldējumu gatavojam pēc receptēm, kas tiek glabātas lielā slepenībā. Tikai daži saldējuma meistari mūsu uzņēmumā zina gardā Cigoriņu saldējuma recepti, kuras noslēpumu nav izdevies atminēt nevienam.
Esam uzticīgi tradīcijām un iecienītajām garšām, taču strādājam arī pie jaunām saldējuma šķirnēm un vienmēr esam priecīgi uzklausīt saldējuma mīļotāju priekšlikumus. Par kādu saldējumu sapņo tu? Atraksti

Druvas saldējums tiek pildīts gardās, svaigās un kraukšķīgās vafeļu glāzītēs. Tās cepam mūsu uzņēmuma ceptuvē. Viss, kas Druvas saldējumā ir labs un gards, nāk tepat no Druvas! Vari būt drošs: Druvas saldējums ir izcilas kvalitātes gardums, kas gatavots no augstākās kvalitātes izejvielām, izvēloties ražošanā labāko pienu un sviestu. Saldū mums ir savs Druvas saldējuma namiņš (Saldū, Striķu ielā 7) kur vari nobaudīt gan gardo Druvas saldējumu, gan, mmm, saldējuma kokteiļus ar visdažādākajām garšām. Bet, ja vēlies iegādāties Druvas saldējumu par īpaši labu cenu citur Latvijā, ieskaties šeit: DRUVAS AKCIJAS

DRUVA FOOD ir  uz ģimeniskām vērtībām balstīts uzņēmums, kurā strādā 50 cilvēku. Mēs esam lepni, par to, ko darām. Te, Druvā, kur pat govīm ir raksturs, top tikai labākais!

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu, AS "Druva Food" ir veiksmīgi realizējusi projektu „Daudzfunkcionālas saldējuma ražošanas līnijas iegāde A/S „Druva Food”. Projekta īstenošanas rezultātā ir uzlabots tehnoloģiskais process un ieviesti ražošanā vairāki jauni produkti, to skaitā - plombīra saldējums kakao vafeļu glāzītē, mango melleņu saldējums, sarkano vīnogu saldējums un bezglutēna saldējumi.

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu AS „Druva Food” šobrīd realizē augstas pievienotās vērtības investīciju projektu  „Daudzfunkcionālas saldējuma ražošanas līnijas iegāde A/S „Druva Food””. Projekta mērķis ir ieviest A/S „Druva Food” jaunu tehnoloģisko ražošanas procesu, uzstādot jaunu daudzfunkcionālu ražošanas līniju, kurā izmantotas jaunākās ārvalstu saldējuma ražošanas tehnoloģijas.